Kde nás najdete

Lázeňská 10, Janské Lázně

Tomáš Bureš

+420 728 724 801

+420 603 942 918

podkolonadou@seznam.cz

Jak se k apartmánům dostanete - popis cesty:

Většina lidí jezdí do Janských Lázní Černohorskou ulicí ("po žluté silnici v mapách"), která je navede až přímo pod Černou horu na velké parkoviště. Ale tudy nejezděte!

Doporučuji, nastavit si navigaci na: Dolní promenáda 60, 542 25 Janské Lázně. Zavede vás přímo před vjezd na naše parkoviště.

Ve Svobodě nad Úpou pojedete po hlavní Úpské ulici, projedete kolem benzinové stanice a při příští odbočce vlevo odbočíte, přejedete řeku Úpu, projedete náměstíčko a dále pořád po hlavní Lázeňské ulicí, pak asi kilometr lesem a tam na rozcestí zahnete mírně doleva na silnici "Dolní promenáda", přijedete do Jánek a pokračujete pořád rovně mírně do kopce a jste na místě. Po pravé straně uvidíte velký bytový dům, dřevěně obložený s bílými okny.

Tam nejspíš bude natažený řetízek, jako zábrana vjezdu. Tam někde nechte na chvilku auto a pěšky jděte až ke dveřím, kde si pomocí Vašeho kódu otevřete schránku s klíči. Odemkněte si řetízek, najeďte si dovnitř autem, zaparkujte ho na travnatém plácku tak, aby se dalo kolem Vás projíždět. Řetízek za sebou zase zamkněte.

Kdyby cokoliv, volejte mi. Vše vyřešíme snadno po telefonu.

Přeji Vám příjemný pobyt!